Resa

İletişim Numarası

0242 745 0774

Bize Yazın

info@resa.net.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

 

        Resa Bilişim Teknoloji ve Hizmet San. Tic. Ltd. Şti.  masaüstü, web ve mobil tabanlı yazılım alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız Türkiye'de ve dünyada insanlara ve her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız, gerçek zamanlı, hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı hedeflemektedir. Firmamız çok farklı sektörlerde, farklı kurumlara teknoloji altyapısı, farklı platformlarda yazılım geliştirme, internet uygulamaları, entegrasyon, proje yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunar.


            Misyonumuz


        Bilişim teknolojileri alanında, inovatif kurumsal kimliğimiz ile müşterilerimizi yeni teknolojiler ile tanıştırarak her alanda katma değer elde etmelerini sağlamaktır.
            Vizyonumuz

        Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize kaliteli, yetkin, zamanında ve eksiksiz hizmet vermektir.
            Bilgi GüvenliğiResa Bilişim Teknolojileri ve çalışanları olarak, iş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla;

Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyulması,

Bilgi varlıklarına yönelik risklerin sistematik olarak yönetilmesi,

Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak amacıyla teknik ve davranışsal yetkinlikleri geliştirecek eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi, uyguladığımız diğer yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, bilişim sektöründe bilgi güvenliği açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!